Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

TianDe V-line kaukė smakro linijai pakelti ir modeliuoti 1 vnt.

18.94€ 13.26€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 56504
tianDe konsultantų balai: 0.00

TianDe V-line kaukė smakro linijai pakelti ir modeliuoti 1 vnt.

V-line“ kaukė, skirta smakro linijai pakelti ir modeliuoti iš korėjiečių gaminių „Choahae“ * - veikia dviem kryptimis iš karto! 1. Kaip smakro tvarstis - kaukė veikia fiziškai. : - padeda išsiugdyti tinkamą įprotį - nespauskite smakro prie kaklo;
  • veržiasi, imituoja smakro liniją;
  • padeda atsikratyti antrojo smakro;
  • tvirtai priglundantis, suteikia šiluminį efektą, pagerinantį aktyvių komponentų veikimą.
2. Kaip trapios smakro srities kaukės modelį. Hidrogelio sluoksnis yra įmirkytas aktyvių komponentų kompleksu. Dėl aktyvios sudėties, įskaitant raumenis atpalaiduojantį peptidą, alavijo sultis, kofeiną, hialurono rūgštį, kolageną ir adenoziną: - maitina odą, padeda greitai atkurti kolageno rėmą; - padidina odos stangrumą ir elastingumą.
„V“ linijos kaukė dėl glaudaus kontakto su oda, palengvina visų vertingų komponentų įsiskverbimą į ją esant maksimaliai koncentracijai ir pasižymi stipriu kontūro suspaudimo - pakėlimo efektu smakro srityje.
 
Aktyvus kaukės hidrogelio sluoksnio tirpalas, drėkina ir stangrina odą, gerina jos elastingumą. Veido ovalas yra sugriežtintas, smakro forma tampa elegantiškesnė ir aiškesnė.
 
Aktyvūs komponentai:
 
Alavijo sultys - mažina sudirgimo, ramina odą ir ją maitina.
 
Kofeinas - tonizuoja ir sukuria odos kraujotaką.
 
Hialurono rūgštis - drėkina, gerina audinių regeneraciją.
 
Hidrolizuotas kolagenas - turi kėlimo efektą ir galingą hidrataciją.
 
Adenozinas - antioksidantas, skatinantis kolageno sintezę.
 
Raumenis atpalaiduojantis peptidas - sustiprina pakėlimo efektą, mažina įtampą smakro srityje.
 
Naudojimas: nuimkite apsauginę plėvelę, ištempkite ir paskirstykite kaukę ant švarios veido odos išilgai smakro kontūro, pritvirtinkite ją prie ausų šoninių plyšių pagalba. Palikite 1-2 valandas. Diskomfortas ausies srityje naudojimo metu, reiškia, kad kaukė nėra pakankamai ištempta. Jis turi būti pašalintas ir toliau ištemptas. Kaukę galima naudoti 1–2 kartus. Atidarius laikyti šaldytuve. 1. Išimkite kaukę iš pakuotės, nuimkite apsauginį sluoksnį. 2. Prieš uždėdami kaukę, šiek tiek ištempkite. 3. Pritvirtinkite kaukę prie vienos ausies naudodami specialę angą. 4. Prispauskite kaukę prie smakro srities ir nukreipkite link priešingos ausies. 5. Pritvirtinkite kaukę prie antrosios ausies, atsargiai sureguliuokite.
 
Kodas 56504