Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Stiprios priemonės stipriems vyrams (20150+30133+40129)

26.23€ 21.93€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: EC_8
tianDe konsultantų balai: 0.00

Stiprios priemonės stipriems vyrams (20150+30133+40129)

Pirk 2 priemones su sidabru vyrams: šampūną + dušo gelį – PADOVANOSIME rankų kremą vyrams!

Pasitikintiems vyrams reikia tikrai vyriškų produktų! Toks kaip "TianDe Silver" šampūnas! Sukurtas atsižvelgiant į fiziologines vyrų odos ypatybes, šis produktas veikia vienu metu trimis lygiais:

  • stiprina plaukus;
  • kontroliuoja per didelį riebalų kiekį šaknyse;
  • apsaugo odą nuo dirginimo.

Šampūnas „TianDe“ yra puikus pasirinkimas sportininkams ir lauko entuziastams. Produkte yra koloidinio sidabro, kuris yra stiprus antiseptikas. Esant padidėjusiam prakaitavimui puikiai valo odą ir plaukus, gaivina ir turi baktericidinį poveikį.

Dušo gelis su koloidiniu sidabru - veiksmingas antiseptikas, kuris yra ypač svarbus žmonėms, turintiems intensyvų prakaitavimą. Koloidinis sidabras puikiai tinka kasdienei odos priežiūrai, jis efektyviai pašalina dermatologinius negalavimus.
Naujas produktas suteikia gaivinantį poveikį, apsaugo odą nuo bakterijų, virusų, grybelių ir dirginimo. Reguliuoja odos sekreciją, riebumą. Atgaivina odą po įkandimų ar nudegimų. Priemonė ekonomiška naudojimui bei suteikia ilgalaikį šviežų aromatą.
Sudėtis papildyta citrinų aliejumi, kuris stiprina odą ir suteikia jai sveiką išvaizdą. Jis turi puikias valymo savybes, drėkina ir minkština odą.
Alantoinas ramina sudirgusią odą, drėkina.

Vyrų oda yra šiurkštesnė ir storesnė, todėl ją reikia prižiūrėti išskirtinai. Tvirtiems vyrams, įpratusiems išlaikyti sėkmę rankose, buvo sukurtas specialus rankų kremas. Kremas puikiai drėkina odą, ją minkština ir maitina, efektyviai apsaugo ją nuo įtrūkimų ir šerpetojimo.
Tinka labai sausai, šiurkščiai rankų odai. Tik intensyvi priežiūra, nebelieka grubumo!

Kodas EC_8

Susijusios prekės