Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Spindinčiai odai (54107*2+54108*2+10306+10305)

30.40€ 21.00€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: EC_20
tianDe konsultantų balai: 0.00

Spindinčiai odai (54107*2+54108*2+10306+10305)

Pirk 2 grožio kaukes veidui "Juodasis deimantas" + 2 grožio kaukes veidui "Lavenda Provence" + kremą paakiams nuo raukšlių – PADOVANOSIME tonalinį veido kremą!

Grožio kaukė veidui "Lavenda Provence" 1 vnt. švelniai ramina ir atnaujina Jūsų odelę, atkuria sveiką odą. Aktyvūs komponentai skatina odos regeneraciją ir padidina odos atsparumą raukšlėms. Jautriai plonai odai reikia specialių produktų, kurie ją nuramins ir švelniai ją puoselės. Tiande kompanija sujungė švelniausius ir tuo pačiu metu efektyviausius komponentus ir sukūrė išskirtį odos priežiūros produktą.

Pagrindinis kaukės "Juodasis deimantas" valymo komponentas yra bambuko anglis. Ji gali "traukti" nešvarumus ir toksinus iš odos, todėl po jos veidas atrodo švarus ir atsinaujinęs. Kaip eksfoliantas, medžio anglis pašalina negyvas odos daleles, oda tampa minkštesnė, stangresnė ir šviežesnė. Suderinus su kitomis veikliosiomis medžiagomis, medžio anglis maitina odą naudingomis medžiagomis ir mineralais, todėl ją drėkina, ji tampa elastinga, susiaurėja išsiplėtusios poros.

Paakių kremo nuo raukšlių Sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Kremas, kurį sudaro mineraliniai komponentai, tiesiogiai veikia odą, išlaiko visas savo naudingas savybes. Gelio kremo tekstūra akimirksniu atgaivina paakių odą ir ji tampa elastinga bei įtempta.

Toninio kremo sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Puikiai saugo odą nuo UV spindulių poveikio per visą dieną. Suteikia veidui švelnumo ir švelnų natūralų atspalvį. Koreguoja odos trūkumus, maitina ir drėkina. Gali būti naudojamas bet kokiame amžiuje, tinka visiems odos tipams.

Kodas EC_20