Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Snail Secret: pozityviai jaunystei (14604+14601+14602)

99.60€ 65.60€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: EC_2
tianDe konsultantų balai: 0.00

Snail Secret: pozityviai jaunystei (14604+14601+14602)

Pirk 2 priemones su sraigių mucinu iš Snail Secret serijos: gaivinamąjį veido toniką su sraigių mucinu + daugiafunkcinį veido kremą su sraigių mucinu – PADOVANOSIME daugiafunkcinį paakių kremą su sraigių mucinu iš tos pačios serijos!

Tonikas yra ypatingos tekstūros ir praturtintas aktyviais komponentais. Tai kaip baigiamoji priemonė nuvalanti nešvarumus nuo odos, kieto vandens liekanas, bet taip pat atkurianti odos drėgmės balansą. Toniko pagrindas - sraigių muscinas, kuriame yra didelis kiekis kosmetikos elementų. Jame nėra alkoholio ir parabenų.

Kremas veidui skatina odos atsinaujinimą, lėtina odos senėjimo procesą. Apsaugo nuo pažeidimų ir sudirginimo, išlygina odos tekstūrą, sumažina raukšlių atsiradimą. Kremo pagrindas - sraigių muscinas, kuriame yra didelis kiekis neįkainojamų kosmetinių elementų. Tai išlaiko veido odos jaunystę ir šviežumą. Kremas tinka visiems odos tipams ir bet kuriam amžiui. Kremo sudėtyje yra: sraigių muscinas, alijošiaus lapų ekstrakto, taukmedžio sviesto, simondsijų aliejaus, natrio hialuronato.

Kremas paakiams skirtas jautriai odai aplink akis puikiai drėkina ir maitina suteikdamas jai energijos ir gyvybingumo. Sumažina raukšles ir tamsius ratilus, panaikina nuovargio žymes. Kremo pagrindas - sraigių muscinas, kuriame yra didelis kiekis neįkainojamų kosmetinių elementų: kolagenas, elastinas, vitaminai A, C, E, hialurono rūgštis ir kt. Kremas tinka bet kokio tipo odai ir bet kuriam amžiui. Kremo sudėtyje yra: sraigių muscinas, alijošiaus lapų ekstrakto, taukmedžio sviesto, simondsijų aliejaus, natrio hialuronato.

 

Susijusios prekės