Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Sheep placenta: kompleksinė anti-senėjimo priežiūra (10306+10308+10304)

27.40€ 18.78€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: EC_2
tianDe konsultantų balai: 0.00

Sheep placenta: kompleksinė anti-senėjimo priežiūra (10306+10308+10304)

Pirk 2 priemones iš serijos Sheep Placenta: kremą paakiams nuo raukšlių + veido toniką – PADOVANOSIME drėkinamąjį maitinamąjį veido kremą iš tos pačios serijos!

Kremo paakiams nuo raukšlių sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Kremas, kurį sudaro mineraliniai komponentai, tiesiogiai veikia odą, išlaiko visas savo naudingas savybes. Gelio kremo tekstūra akimirksniu atgaivina paakių odą ir ji tampa elastinga bei įtempta.

Placentinis tonikas veidui savo sudėtyje neturi alkoholio ir parabenų. Produktas švelniai ir kruopščiai pašalina nuo odos paviršiaus valiklių likučius, makiažo daleles ir riebalų perteklių. Taip jis nepalieka lipnumo ar odos riebumo pojūčio. Dėl aktyvios sudėties tonikas prisotina odą gaivinančia drėgme, palaiko sveiką pH balansą, sustiprina ir pratęsia kitų priežiūros priemonių poveikį.

Drėkinamojo maitinamojo veido kremo sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Kremas palaiko odos drėgmės balansą, minkština ir maitina ją, atkuria veido odos gyvybingumą ir elastingumą, užkerta kelią raukšlių atsiradimui, apsaugo nuo UV spindulių. Tinka sausai ir mišriai odai.

Kodas EC_2