Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Sheep placenta: nutrink senėjimo požymius (10302+10303+10305)

25.86€ 17.24€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: EC_1
tianDe konsultantų balai: 0.00

Sheep placenta: nutrink senėjimo požymius (10302+10303+10305)

Pirk 2 priemones iš serijos Sheep Placenta: atkuriamąjį veido kremą nuo raukšlių + lyginamąjį veido kremą – PADOVANOSIME tonalinį veido kremą iš tos pačios serijos!

Atkuriamojo veido kremo nuo raukšlių sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Šis kremas minkština ir maitina odą, atstato veido odos gyvybingumą ir elastingumą, apsaugo odą nuo senėjimo ir raukšlių.

Lyginamojo veido kremo sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Drėkina ir pagyvina odą, mažina raukšles, padeda sumažinti randus atsiradusius po spuogų gydymo. Tinka visų tipų odai.

Toninio veido kremo sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Puikiai saugo odą nuo UV spindulių poveikio per visą dieną. Suteikia veidui švelnumo ir švelnų natūralų atspalvį. Koreguoja odos trūkumus, maitina ir drėkina. Gali būti naudojamas bet kokiame amžiuje, tinka visiems odos tipams.

Kodas EC_1