Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Sheep Placenta: išsaugokite savo jaunystę (10302+10306+10305)

28.99€ 19.60€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: EC_9
tianDe konsultantų balai: 0.00

Sheep Placenta: išsaugokite savo jaunystę (10302+10306+10305)

Pirk 2 Sheep Placenta serijos priemones: lyginamąjį veido kremą + kremą paakiams nuo raukšlių – PADOVANOSIME tonalinį veido kremą!

Lyginamasis kremas šviesina pigmentines dėmes, lygina veido odos spalvą. Palaiko natūralų odos apsaugos mechanizmą ir lėtina odos senėjimo procesą. Sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Drėkina ir pagyvina odą, mažina raukšles, padeda sumažinti randus atsiradusius po spuogų gydymo. Tinka visų tipų odai.

Kremo paakiams nuo raukšlių sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Kremas, kurį sudaro mineraliniai komponentai, tiesiogiai veikia odą, išlaiko visas savo naudingas savybes. Gelio kremo tekstūra akimirksniu atgaivina paakių odą ir ji tampa elastinga bei įtempta.

Toninio kremo sudėtyje yra biologiniai komponentai su jūros dumbliais, placenta, natūraliomis aminorūgštimis ir intensyviai drėkinančiais ingredientais. Puikiai saugo odą nuo UV spindulių poveikio per visą dieną. Suteikia veidui švelnumo ir švelnų natūralų atspalvį. Koreguoja odos trūkumus, maitina ir drėkina. Gali būti naudojamas bet kokiame amžiuje, tinka visiems odos tipams.

Kodas EC_9