Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Priežiūra nuo galvos iki pėdučių (30223+30201+45909)

30.51€ 25.51€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: EK_10
tianDe konsultantų balai: 0.00

Priežiūra nuo galvos iki pėdučių (30223+30201+45909)

Pirk 2 priemones iš Spatechnology serijos: kūno druską „Negyvosios jūros kristalai” + citrininį pilingą – PADOVANOSIME atkuriamąjį fito kremą rankoms iš Dr. Taiga serijos!

Sudėtyje esantys kristalai iš Negyvosios jūros druskų stimuliuoja odos atjaunėjimą ir atstatymą. Negyvosios jūros druska turi daug naudingų medžiagų - sudaro 70% mineralinių komponentų. Tai ekologiškas 26 mineralų ir mikroelementų mišinys.
Minkšta kreminė kosmetikos gaminio tekstūra švelniai nušveičia negyvas odos ląsteles, praturtina ją mineralais ir mikroelementais, padeda kovoti su "apelsino žievelės" efektu, gerina elastingumą ir odos tonusą.

Pilingas pašalina negyvą odos sluoksnį. Pilingas maitina ir drėkina. Grąžina natūralaus baltumo odą ir elastingumą. Žymiai sumažina raukšles.

Rankų oda beveik visada yra sausa. Kodėl tai vyksta, net ir nuolat rūpestingai besirūpinant ja? Rankų oda beveik visiškai neturi riebalų ir todėl yra jautriausia senėjimui.

Dėl savo turtingos sudėties fito kremas:
- atkuria pažeistą lipidų barjerą;
- drėkina ir maitina šerpetojančią odą!

Fito kremo sudedamoji dalis - efektyviausi "minkštinantys" komponentai, kurie sugrąžins Jūsų odos švelnumą. Reguliariai naudokite kremą, o rankos visada švelnios!.

Kodas EK_10