Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Priežiūra nuo galvos iki pėdučių (30223+30201+45908)

30.51€ 25.51€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: EK_9
tianDe konsultantų balai: 0.00

Priežiūra nuo galvos iki pėdučių (30223+30201+45908)

Pirk 2 priemones iš Spatechnology serijos: kūno druską „Negyvosios jūros kristalai” + citrininį pilingą – PADOVANOSIME fitokremą rankoms „Relaksas ir drėkinimas” iš Dr. Taiga serijos!

Sudėtyje esantys kristalai iš Negyvosios jūros druskų stimuliuoja odos atjaunėjimą ir atstatymą. Negyvosios jūros druska turi daug naudingų medžiagų - sudaro 70% mineralinių komponentų. Tai ekologiškas 26 mineralų ir mikroelementų mišinys.
Minkšta kreminė kosmetikos gaminio tekstūra švelniai nušveičia negyvas odos ląsteles, praturtina ją mineralais ir mikroelementais, padeda kovoti su "apelsino žievelės" efektu, gerina elastingumą ir odos tonusą.

Pilingas pašalina negyvą odos sluoksnį. Pilingas maitina ir drėkina. Grąžina natūralaus baltumo odą ir elastingumą. Žymiai sumažina raukšles.

Kremas rankoms bus tikras išgelbėjimas pavargusioms rankoms. Šiuolaikinė moteris vargu ar gali atsikratyti "rankinio" darbo - net jei šiuolaikiniai prietaisai viską padarys Jums virtuvėje, Jūs, vienaip ar kitaip, įtrauksite rankas. Kompiuterio klaviatūra, atliekant pratimus salėje, dirbant vasarą name, aktyvių žaidimų metu su vaikais... Labai svarbu suteikti joms tinkamą poilsį!

Po ilgos dienos duokite sau ir rankoms pilną atsipalaidavimo akimirką, prieš ruošiantis miegoti, švelniai masažuokite, sustiprinkite kremo poveikį:
- giliai drėkina ir minkština rankų odą;
- grąžina odai tonusą;
- sumažina nuovargį ir diskomfortą pernelyg didelės fizinės jėgos metu;
- palaiko rankų sąnarių sveikatą.

Kremo sudėtyje yra natūralių Taiga augalų ekstraktų ir aliejų, maitinančių ir drėkinančių ingredientų.

Kodas EK_9