Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Pienelis kūnui Sport Style 250 g.

4.77€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 35712
tianDe konsultantų balai: 0.0

Pienelis kūnui Sport Style 250 g.

Nesijaudink - pajausk lengvumą visame kūne!

Sporto tapo neatskiriama daugelio žmonių gyvenimo dalimi. Šiandien sportuok ir būk madinga. Tai yra viena iš sėkmės, valios ir atsidavimo savybių. TianDe visada yra neatsilieka nuo mados todėl sukūrė Sport Style produktų liniją jau pamiltoje kūno priežiūros produktų serijoje "My Family Care"... sportiškiems žmonėms! Sportiškoms šeimoms! Įtrauk į savo sporto programą ir odos priežiūros priemones su linksmu citrusų aromatu, paversk mankštą į šventę!

Krūvis, kurį kūnas patiria sportuojant, sukelia prakaitavimą, o prakaitas dirgina odą ir sukelia jos sausėjimą. Žinoma, po kiekvienos treniruotės priimate dušą, bet to nepakanka. Po dušo reikia pasirūpinti kūno oda. Po treniruotės pienelis kūnui padės sumažinti raumenų įtampą ir kruopščiai sudrėkins odą.

Naudokite "Sport Style" kūno pienelį kartu lengvai jį įmasažuodami, kad atkurtumėte odą po dušo, raumenys atsipalaiduotų, o oda taptų vėl minkšta ir elastinga. Pienelis tinka kasdieniniam naudojimui. Produkte yra mentolio, apelsinų aliejaus ir sviestmedžių aliejaus, kurie veiksmingai atpalaiduoja nuovargį ir įtampą, maloniai atnaujina ir atpalaiduoja įkaitusį kūną po treniruotės.

Naudojimas: tepti masažuojančiais judesiais ant švarios kūno odos.

Kodas 35712

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: