Notice: Undefined index: total in /home/etianshi/domains/tiande.lt/public_html/vqmod/vqcache/vq2-catalog_model_catalog_product.php on line 696 Moters sveikatai (60149+61914+681922)

Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Moters sveikatai (60149+61914+681922)

30.18€ 19.25€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: EC_20
tianDe konsultantų balai: 0.00

Moters sveikatai (60149+61914+681922)

Pirk švelnų intymios priežiūros gelį su žolelių nuoviru + moteriškus kasdienius įklotus su žolelėmis “Nefrito gaiva” – PADOVANOSIME moteriškus naktinius įklotus Maxi su žolelėmis “Nefrito gaiva”!

Švelnus intymios priežiūros gelis su žolelių nuoviru - gamta yra nuostabi ir daugialypė, todėl įkvėpė korporaciją sukurti žolelių ekstrakto subtilaus priežiūros gelį, kuris teigiamai veikia moterų sveikatą. Produktas buvo sukurtas Altajaus rajone ir turi daugiau kaip 90% natūralių komponentų. Švelni gelio formulė tinka jautriausiai odai prižiūrėti. Aktyvūs produkto komponentai padeda stiprinti vietinį imunitetą, išlaikydami natūralų apsauginį barjerą ir pH pusiausvyrą intymioje vietoje. Dėl subalansuotos sudėties šis gelis ramina subtilią odą ir suteikia komforto jausmą kiekvieną dieną. Jis gaivina ir drėkina odą, taip pat palengvina diskomfortą po depiliacijos.

Moteriški kasdieniai įklotai su žolelėmis “Nefrito gaiva” skirti kasdieniniam naudojimui. Jų sudėtyje yra fitokompozicija iš 19 gydomųjų augalų (juodųjų pipirų aliejaus, totorinės maludės, ramunėlės, sukatžolės, saforos, amūrinio kamštenio ir kt.). Maksimalus poveikis pasiekiamas naudojant kartu su vaistažolių arbatomis „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir vienašale užgina moterims“ arba „Žolelių arbata su kininiu skudučiu ir radiole” ir nuosekliai naudojantis įklotais „Nefrito gaivumas“: kritiškoms dienoms - kritiškoms naktims - kasdieniniais.

Moteriški naktiniai įklotai Maxi su žolelėmis “Nefrito gaiva” sukurti patikimai apsaugai, visiškam patogumui ir moterų sveikatai! Didesnis sugeriamumas, padidintas dydis ir dar patikimesnė apsauga padės išvengti pratekėjimo net esant "gausioms dienoms".
Natūralus „kvėpuojantis“ viršutinis sluoksnis, užtikrinantis gerą oro cirkuliaciją ir apsaugantis nuo bakterijų dauginimosi, o tai ypač svarbu naktį, kai higieninių įklotų negalima taip dažnai keisti.
Sudėtyje yra patentuotas fitokompleksas, sukurtas Guangdžou mokslinių tyrimų institute, turintis raminantį ir antibakterinį poveikį, kuris padeda reguliuoti menstruacijų ciklą.

Higieniniai įklotai, „Maxi“, idealiai tinka švelniai ir jautriai odai, užtikrinantys sustiprintą apsaugą ir ramybę naktį ir padedantys jaustis užtikrintai.

Kodas EC_20