Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Matuoklis (centimetras) kūno masės indeksui matuoti 1 vnt.

6.78€ 5.42€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 90176
tianDe konsultantų balai: 0.00

Matuoklis (centimetras) kūno masės indeksui matuoti 1 vnt.

TianDe centimetras su kūno masės indeksu yra visiškas diagnostikos centras Jūsų rankinėje arba ant stalo. Tai paprastas, mobilus, stilingas, kompaktiškas įtaisas, kuris leis jums kontroliuoti Jūsų apimtis.

TianDe centimetras padės:

  • lengvai matuoti talijos apimtis (tai ženklų rodiklis, galintis pranešti apie sveikatos problemas, jei tokių yra);
  • greitai apskaičiuosite kūno masės indeksą (KMI, mitybiniu požiūriu pripažintu parametru, norint nustatyti idealų svorį). Jums tik reikia palyginti ūgio ir svorio vertes centimetro skalėje, o centimetras parodys jūsų KMI;
  • kontroliuokite savo pažangą kelyje į liekną figūrą.

Ant centimetro yra sufleris. Jis skirstomas į zonas: žalia – viskas tvarkinga, oranžinė – atkreipkite dėmesį, yra problemų, raudonos – skubiai rūpintis sveikata. Centimetras turi dvi puses – matuojamas juosmens ilgis vyrams ir moterims. Patogus tvirtinimas leidžia jums sureguliuoti juostelę, kad būtų galima tiksliai išmatuoti apimtis. Norėdami sutrumpinti centimetrą, tiesiog spustelėkite mygtuką.

Naudojimas: rasti savo ūgį, žalia spalva (sukasi ratas) . Rasti savo svorį ( balta spalva). Pasukdami žalią apskritimą, prijunkite šiuos indikatorius. KMI srityje rodyklė nurodo Jūsų KMI.

Kodas 90176