Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Masažinis aliejus "Či energijos paslaptis" 10 ml.

22.18€ 17.74€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 30140
tianDe konsultantų balai: 0.00

Masažinis aliejus "Či energijos paslaptis" 10 ml.

Lengvas kvėpavimas!
Či - gyvenimo energija, be kurios žmogus negali nieko daryti. Visų pirma pasirūpinkite, kad kvėpavimas per nosį būtų laisvas. Nosis yra pagrindinis Či energijos "kelias" į kūną, o jei šis „kelias“ yra užblokuotas, asmuo pradeda jaustis blogai, jis pradeda jausti skausmą kūne. Gera Či eiga žmogaus kūne yra raktas į jo sveikatą ir ilgaamžiškumą.
Aromaterapija yra veiksmingas būdas atkurti sveiką, laisvą kvėpavimą ir padidinti Či energiją. Aromaterapiją galite praktikuoti įvairiais būdais - naudodami aromatines lempas, žvakes ar įmasažuoti tiesiai į problemines sritis. Jei jaučiate nosies užgulimą, sunku kvėpuoti, užburko nosis Jums padės masažinio aliejaus "Či energijos paslaptis" aktyvūs komponentai.
Kaip jis veikia?
- dėka vertingų aliejų, įeinančių į gaminio sudėtį, kvėpavimas tampa laisvu;
- sudėtyje esantys komponentai pasižymi organizmo imunitetą stiprinančiomis savybėmis, aktyvuoja jo gebėjimą atsispirti virusams;
- aromaterapija - seniausia priemonė nuo apatijos! Gaivinantis kosmetinio aliejaus aromatas suteiks naujų jėgų ir vidinės energijos kitiems pasiekimams!
Eterinių aliejų mišinys padės sumažinti nosies užgulimą, padės susidoroti su gleivinės užburkimu ir atkurs normalų kvėpavimą. Mėgaukitės kiekvienu įkvėpimu!

Naudojimas: patepti nosies galiuką ir "sparnelius", 2-3 kartus per dieną, vengti jautrios nosies odos.

Kodas 30140