Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Losjonas – lakas su alijošiumi “Apimtis ir elastingumas” 200 ml.

12.32€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 20144
tianDe konsultantų balai: 0.00

Losjonas – lakas su alijošiumi “Apimtis ir elastingumas” 200 ml.

Plaukų priežiūra ir nuostabi šukuosena tuo pačiu metu? Su nauju losjonu - laku apimtis ir elastingumas įmanoma!
Galite formuoti savo šukuoseną, suteikti savo plaukams apimties, padaryti garbanas - eksperimentuokite, kiekvieną dieną pakeiskite stilių! Pamirškite produktus, kurie kenkia jūsų plaukams - su šiuo nauju "TianDe" plaukų laku, jūsų šukuosena atrodys nepriekaištingai, o plaukai sveiki.
Kokio stiliaus norite šiandien? Galbūt žaismingų garbanų? Tai lengva! Formuokite bangas taip, kaip paprastai tai darytumėte. Užvyniokite savo plaukus ant suktukų arba naudokite elektrinį garbanų formavimo prietaisą, o tada užfiksuokite garbanas su šiuo TianDe plaukų laku.
Norite atrodyti natūraliai, bet norėtumėte, kad Jūsų plaukai atrodytų prižiūrėti ir sveiki? Išplaukite plaukus, švelniai išdžiovinkite rankšluosčiu ir naudokite šį alavijo plaukų laką, tada išdžiovinkite plaukų džiovintuvu. Jūsų plaukai bus blizgūs ir sveiki.
Reikia daugiau apimties? Išplovus plaukus, švelniai padžiovinkite rankšluosčiu tuomet su šiuo TianDe plaukų laku papurškite šaknų plotą, po to džiovinkite džiovintuvu ir kartu šukuokite plaukus žemyn nuo šaknų per visą jų ilgį. Rezultatas: natūrali apimtis!
Elektrinasi plaukai? Ar jūsų plaukai elektrinasi bet kokiame ore ir nepaklusnūs? ”TianDe” aloe plaukų lakas naudojamas ir ant sausų plaukų! Papurškite ant sausų plaukų ir pamirškite įsielekrinusius plaukus!. Dabar jūsų plaukai atrodys tiesiog nuostabiai!

Naudojimas: purškiama priemonė ant sausų arba drėgnų plaukų ir mėgaukitės gražia šukuosena!

Aktyvūs komponentai:

Alijošiaus ekstraktas – maitina, minkština ir nuramina galvos odą.

Pantenolis – nepakeičiama priemonė plaukų maitinimui ir augimui: sutankinair stiprina juos, plaukai tampa paslankesni, elastingesni ir nesielektrina.

Kodas 20144