Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

„Levanda Detox“ kojų pleistrai 2 vnt.

5.54€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 41328
tianDe konsultantų balai: 0.00

„Levanda Detox“ kojų pleistrai 2 vnt.

Jūsų lengvumo paslaptis: pašalinkite iš savęs toksinus!

Ar jaučiate nuovargį iškart pabudę ir greitai pavargstate? Atrodo, kad padažnėjo peršalimas ir alergija, pablogėjo odos ir plaukų būklė? Sunkumas kūne, silpnumas, mieguistumas, sumažėjęs apetitas, dirglumas - visa tai yra tik keli intoksikacijos požymiai. Jūsų kūnui reikalingas „valymas“!

„TianDe Levanda Detox“ kojų pleistrai yra šimtmečių senumo kinų tradicijų ir šiuolaikinių pokyčių derinys. Pleistro komponentai:

- paveikti akupunktūros taškus, esančius ant pėdos, padedant išvalyti kūną;

- suaktyvinti toksinų ir kenksmingų medžiagų šalinimo procesą;

- padeda sumažinti diskomfortą, nuovargį, įtampos ir „degančių kojų“ jausmą.

Pleistro sudėtis praturtinta turmalinu, kuris pagerina limfos judėjimą, pagreitindamas valymo procesą.

Reguliaraus ir visapusiško kūno valymo rezultatas: bendros savijautos pagerėjimas, lengvumas iš vidaus ir grožis iš išorės!

Naudojimas: naudokite miego metu 6-8 valandas. Nuimkite apsauginį popierių, pritvirtinkite lipnia puse prie švarių sausų pėdų, gerai prispauskite, kad priliptų. Ryte nuimkite pleistrą ir nuplaukite kojas vandeniu. Sunaudoti iškart atidarius pakuotę.

Aktyvūs komponentai:

Chitinas - galingas natūralios kilmės sorbentas absorbuoja toksinus, toksinus, sunkiųjų metalų druskas, kurias išskiria organizmas.

Turmalino milteliai - gaunami iš mineralo, turinčio elektromagnetinį lauką. Bendraudamas su žmogaus kūnu, turmalinas sukuria sroves, dėl kurių metabolizmas yra sustiprinamas, taigi ir organizmo gebėjimas pašalinti toksinus.

Bambuko actas dėl didelio įsiskverbimo ir absorbavimo gebėjimo jis padeda organizmui atsikratyti kenksmingų skilimo produktų, toksinų ir toksinų, turi antimikrobinį poveikį.

Levandų ekstraktas padeda pašalinti toksinus iš dermos sluoksnių, teigiamai veikia visą kūną, gerina miego kokybę.

Vitamino C atstato kūną, puikiai stimuliuoja imuninę sistemą, sumažina ligų dažnį ir teigiamai veikia kūno sveikatą ir jaunystę.

Dekstrinas - tai polisacharidas, gautas termiškai apdorojant bulvių arba kukurūzų krakmolą. Labai absorbuojantis. Dekstrinai naudojami surišant ir pašalinant iš organizmo sunkiuosius metalus ir toksinus.

Chitozanas - polisacharidas, gautas iš chitino. Kaip natūralus sorbentas, jis gali surišti ir pašalinti toksinus ir sunkiuosius metalus.

Kodas 41328