Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Kremas - stimuliatorius tobuloms šlaunims 120 g.

11.32€ 10.19€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 35412
tianDe konsultantų balai: 0.00

Kremas - stimuliatorius tobuloms šlaunims 120 g.

Nemadinga suglebusi, neelastinga šlaunų oda! Madoje - gražios stangrios šlaunys ir tobulos formos!

Kremo - stimuliatoriaus iš Tiande dėka jausite pasitenkinimą žiūrėdamos į savo gražėjančias šlaunis ir nuostabią odą. Ši priemonė pasižymi gana stipriu šildomuoju efektu. Kremo poveikis panašus į termoaktyvų mikromasažą, kuris tiesiog būtinas probleminėms vietoms šlaunų ir sėdmenų zonoje. Nepamirškite, kad būtent odos būklė turi didelę įtaką kojų išvaizdai. Jei oda elastinga ir jai pakanka drėgmės, mažiau pastebimi odos nelygumai, tokie kaip "apelsino žievelė". Tačiau elastingumą ir stangrumą praradusi oda tik paryškina esamus nelygumus ir duobutes. Todėl pirmoji mūsų užduotis - sutvarkyti probleminę odą. Su šia užduotimi puikiai susitvarko natūrali augalinės kilmės Tiande kremo- stimuliatoriaus sudėtis. Nuosekliai naudojant produktą aktyvūs komponentai kiekvieną dieną gerina odos būklę ir tobulina figūrą.

Naudojimas: užtepkite kremą - stimuliatorių ant sėdmenų ir šlaunų ir palaukite kol pilnai susigers į odą. Norėdamos sustiprinti poveikį galite apvynioti kojas maistine plėvele ir užsimauti sportines tampres. Dar geresnio rezultato pasieksite, jei sportuosite su tokia “kauke”.

Aktyvūs komponentai:

Dumblių ekstraktas – savo sudėtyje turi didelį kiekį naudingų medžiagų, efektyviai drėkina, pagerina tonusąir elastingumą, minkština.

Kofeinas – aktyvuoja atsinaujinimo procesus odoje, pašalina sąstovį ir skatina skysčių pertekliaus pasišalinimą iš audinių.

Mentolis – vėsina, tonizuoja, sumažina sudirgimą. Gaivina, pašalina nemalonų kvapą.

Kaštono ekstraktas – veikia kaip antioksidantas, apsaugo odą nuo neigiamo aplinkos poveikio, minkština, pagerina tonusą.

Raudonasis pipiro ekstraktas –suteikia šildomąjį poveikį, pagerina priemonės įsisavinimą probleminėse odos vietose, turi antioksidantinių ir antibakterinių savybių.

Japononė laminarija- turtinga dideliu kiekiu jodo, polisacharidų, algininės rūgšties, vitamin B1, B2, B12, A, C, D, E ir mineralų. Stimuliuoja kolageno gamybą, stangrina ir drėkina odą, pagerina tonusą, stangrumą ir elastingumą.

Aviečių ketonas – tai natūralus fenoliojunginys, kuris uogai suteikia stiprų kvapą. Naudojamas parfumerijoje, kosmetikoje ir netgi maiste. Turi puikią savybę dalyvaujant riebalų skilimą. Japonų mokslininkai atrado, kad ši medžiaga pagreitina atsinaujinimo procesus organizme ir tuo pačiu kovoja su riebalų sankaupomis.

Eterinis apelsinų aliejus – sustiprina atsinaujinimo procesus probleminėse vietose, turi atpalaiduojatį poveikį, padedantį išvengti streso.