Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Kremas rankoms "Goji Šambala" 80 g.

5.08€ 4.32€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 44909
tianDe konsultantų balai: 0.00

Kremas rankoms "Goji Šambala" 80 g.

Egzotika tavo rankose!
 
Atlikti tyrimai rodo, kad rankų oda senėja greičiau nei veido oda. Kodėl tai vyksta? Skirtingai nuo veido, rankų odoje yra minimalus riebalų liaukų kiekis, sukuriantis natūralų apsauginį sluoksnį. Skalbimas, valymas, indų plovimas, saulė ir vėjas pažeidžia odos vandens ir lipidų barjerą, ji pradeda sausėti ir šerpetoti, dėl to atsiranda ankstyvas senėjimas ir pigmentinės dėmės... sustabdykite šį procesą! Pasirinkite rankų kremą, kuriame yra atjauninačių ingredientų.
Padovanokite savo rankoms jaunystę su Goji Šambala kremu. Tai dar vienas veiksmingas "Azijos" serijos produktas. Kremas aktyviai drėkina odą, pašalina sausumo jausmą, apsaugo nuo išsausėjimo ir suteikia rankoms neįtikėtiną minkštumą.
Goji uogos - stebuklas iš rytų - pagrindinis ingredientas, kuris padės prailginti odos rankų jaunystę! Uogų ekstraktas grąžina elastingumą ir tonusą.
 
Naudojimas: užtepkite pakankamai kremo ant švarios rankų odos, įmasažuokite, naudokite ryte ir vakare. Rekomenduojama naudoti kremą po kiekvieno rankų plovimo.
 
Kodas 44909