Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

Kosmetinis pleistras kūnui „Yaoshen“ 2 vnt.

6.70€ 5.70€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 30111
tianDe konsultantų balai: 0.00

Kosmetinis pleistras kūnui „Yaoshen“ 2 vnt.

Nauja aktyvaus sušildymo formulė. Stipresnis poveikis.

Augalų ekstraktai padaro odą glotnesnę ir ją tonizuoja. Eteriniai aliejai padeda sušildyti odą, gerindami mikrocirkuliaciją naudojamoje vietoje.

Naudojimas: nuimkite apsauginę juostelę, uždėkite pleistrą ant odos. Naudokite ne daugiau kaip 12 valandų per parą ir ne ilgiau kaip 10-15 dienų iš viso.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  

Veiklieji komponentai:

Kamparas suaktyvina medžiagų apykaitos procesus audiniuose, pagerina veikliųjų medžiagų tiekimą.

Miros aliejus turi tonizuojančių, raminančių ir regeneruojančių savybių, turi antimikrobinį poveikį.

Cimicifuga yra daugiametė žolė. Jo šaknys ramina nervų sistemą ir atpalaiduoja žarnyno raumenis.

Činčiberas yra plačiai paplitęs augalas Indijoje, kur jo sėklos naudojamos vandeniui dezinfekuoti. Jo sėklų aliejus turi baktericidinių ir antimikrobinių savybių.

Paprasto ajero šaknys turi antispazminių, antimikrobinių, dezinfekuojančių savybių. Turi specifinį malonų kvapą.

Papartis su minkštais plaukais ant stiebo, todėl jis dažnai vadinamas "avino augalu". Šiuolaikinėje medicinoje džiovintos paparčio šaknys naudojamos sergant inkstų ligomis.

Amūrinis žingis yra daugiametis augalas, turintis svarbią medicininę vertę. Jis turi skausmą mažinantį poveikį. Jis taip pat turi dezinfekuojančių, antispazinių savybių.

Kanifolija yra šviesiai geltona, trapi medžiaga, susidedanti iš dervingų medžiagų. Jis dažnai naudojamas tradicinėje medicinoje. Jis turi raminančių sudirgimą, antiseptinių ir antialerginių savybių.

Petrolatumas yra mineralinių aliejų ir kietųjų parafinų mišinys.

Baziliko eterinis aliejus gerina nuotaiką, padeda išsivaduoti iš streso. Baziliko lapuose yra vitamino P, provitamino A, rutino. Eterinis aliejus turi vietinį anestezijos poveikį, turi atpalaiduojačių, antibakterinių savybių.

Metilsalicilatas naudojamas lokaliai, turi skausmą mažinantį poveikį. Tai atpalaiduoja raumenis ir padidina kraujotaką, leidžia ilgiau mankštintis ir pagerina pratimų toleranciją.

Smilkalai yra medžiaga, dar vadinama guma arba džiovintomis smilkalų medžių ir krūmų sultimis. Turi neįprastą, įsimintiną kvapą - kartoko, aitroko, dūminio ir dervingo kvapo. Aromaterapijoje jis naudojamas stresui malšinti ir nemigai malšinti. Tai raumenis atpalaiduojantis, jis taip pat naudojamas kaip šildantis, diuretikas ir antiseptikas.

„Drakono kraujas" ekstraktas gaunamas iš to paties pavadinimo medžio, augančio Pietų Amerikoje, žievės. Drakono kraujyje yra didelis kiekis antioksidantų ir jis puikiai sustiprina imuninę sistemą.

Borneolis pasižymi sodriu aromatu ir ilgalaikiu dezodoruojančiu poveikiu, padeda kovoti su prakaitu. Borneolis taip pat turi stiprių antibakterinių savybių.

Kodas 30111