Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Akcija!

„Jūrinė” gausa (25713+35715+50111)

13.99€ 10.00€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: EC_5
tianDe konsultantų balai: 0.00

„Jūrinė” gausa (25713+35715+50111)

Pirk „Senosios jūros paslaptis” rinkinį: šampūną plaukams + dušo želę – PADOVANOSIME atstatomąjį kremą – kaukę „Jūros eliksyras”!

Šis "My Family Care serijos" šampūnas ne tik puikus valantis ir prižiūrintis plaukus produktas visai šeimai - Jūs atrasite senovės jūros paslaptis. Šampūne yra populiarių ingredientų iš jūros ir vandenynų gelmių:
- raudonieji dumbliai, kuriuose gausu riebalų rūgščių, baltymų ir vitaminų, kurie gerina galvos odos būklę ir stiprina plaukų struktūrą;
- Bischofito mineralinis junginys, kuris pagerina plaukų kamieno būklę, suteikia jiems minkštumo ir žvilgesio.

Plaukai tampa minkštesni ir labiau valdomi. Norėdami gauti maksimalų efektą, naudokite šampūną su kondicionieriumi iš šios serijos.

Dušo žele švelniai valo odą, atkuria natūralų minkštumą, palieka malonų aromatą, oda tampa patraukli ir švelni, kaip šilkas, sukuria gyvybingumo ir gaivumo pojūtį visai dienai. Tinka visiems odos tipams!

Kaukė veidui veikia kaip atkurianti ir atjauninanti odą. Didelė koncentracija polisacharidų giliai drėkina, maitina ir stiprina odą, padeda pašalinti toksinus, atstato odos sveikatą ir jaunystę.

Kodas EC_5