Mūsų kontaktai:

Telefonas: 8 (648) 79999

Elektroninis paštas: info@tiande.lt

Dušo gelis Sport Style 250 g.

4.77€
Prieinamumas: Sandėlyje
Gamintojas: tianDe
Prekės kodas: 35711
tianDe konsultantų balai: 0.0

Dušo gelis Sport Style 250 g.

Po sunkios treniruotės - atsigaivink sultingu citrusu!

Sporto tapo neatskiriama daugelio žmonių gyvenimo dalimi. Šiandien sportuok ir būk madinga. Tai yra viena iš sėkmės, valios ir atsidavimo savybių. TianDe visada yra neatsilieka nuo mados todėl sukūrė Sport Style produktų liniją jau pamiltoje kūno priežiūros produktų serijoje "My Family Care"... sportiškiems žmonėms! Sportiškoms šeimoms! Įtrauk į savo sporto programą ir odos priežiūros priemones su linksmu citrusų aromatu, paversk mankštą į šventę!

Geriausias atlygis po sunkios treniruotės yra kvepiančių putų dušas! Kokia turėtų būti aktyvių žmonių dušo želė? Pirma - su žvaliu, energingu kvapu atsigauti po varginančios treniruotės. Antra - ji turėtų sudrėkinti odą ir nesudirginti jos. Ir, žinoma, pajauskite šviežumo jausmą! Visus šiuos reikalavimus atitinka "Sport Style" šviežia dušo želė. Ryškus citrusų aromatas, kuris patinka tiek vyrams, tiek moterims, apgaubs visą kūną ir suteiks energijos.

Dabar jau esate pasiruošę naujiems pasiekimams! TianDe dušo gelis Sporto Style turi alantoino ir mentolio energijai ir tonusui palaikyti. Puikiai tinka jautriai odai. Gelis ilgam palieka šviežumo jausmą, drėkina odą ir palieka citrusų aromatą.

Kodas 35711

Parašyti įvertinimą

Jūsų vardas:


Jūsų apžvalga:

Įvertinimas:    Blogas            Geras

Įveskite kodą apačioje: